Estate Awards

Ředitel privátního bankovnictví Raiffeisenbank

V oblasti bankovnictví a financí se pohybuje více než 25 let. Působil v domácích i zahraničních bankách v segmentech privátního a prémiového bankovnictví. Privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen řídí od roku 2019. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří vedle architektury zejména aktivní sport.

Majitel realitní společnosti Svoboda & Williams

Prokop Svoboda se na trhu nemovitostí pohybuje od konce tisíciletí. S Američankou Marion Williams založil Svoboda & Williams v roce 2006 a od počátku se zaměřovali na segment prémiových nemovitostí a celou škálu realitních služeb. Od roku 2017 je společnost exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie’s International Real Estate a v současné době zahrnuje přes sto realitních profesionálů působících na pobočkách v Praze, Brně, Bratislavě.

Vedoucí projekčního oddělení, Takenaka

Ve společnosti Takenaka pracuje od roku 2000, kdy bylo založeno projekční oddělení české pobočky, od roku 2019 potom na pozici vedoucího projekčního oddělení. Absolvoval fakultu architektury na ČVUT a Konzervatoř Jaroslava Ježka. V roce 2007 absolvoval studijní pobyt v Japonsku. Finalista mezinárodní architektonicko-urbanistické soutěže New KCP – Kongresové centrum Praha v roce 2017.

Director, Industrial Agency JLL Czech Republic

Robert Sgariboldi se oboru logistiky a průmyslových nemovitostí věnuje již více než 20 let. Na straně poskytovatele logistický služeb působil v pozici jednatele společnosti Panalpina (dnes DSV) pro Česko a Slovensko. V současné době zastává pozici Director v průmyslovém týmu realitně-poradenské společnosti Jones Lang LaSalle.

Předseda představenstva
YD Capital

Ve financích našel uplatnění již během vysokoškolských studií. V nadnárodních korporací, jako například ING a AXA, se z obchodních pozic vypracoval na ty manažerské a vedl týmy specialistů. Poté se k bohatým zkušenostem přidala idea posouvat pomyslné hranice možností, a právě toto spojení stálo za vznikem finanční skupiny YD Capital.
Jeho hlavní snahou v životě je spojovat. Zejména lidi, produktivní myšlenky, nápady, ale i možnosti s příležitostmi.
Pavel vidí smysl v dlouhodobých projektech, které stojí na klíčových hodnotách a principech jeho života. Mezi ty nejdůležitější patří vztahy a stabilita, i proto je úspěšnější spíše v dlouhodobých projektech a jejich následném budování a utužování.

Prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví

Jiří Nouza je prezidentem Svazu podnikatelů ve stavebnictví, který reprezentuje jedno z nejvýznamnějších hospodářských odvětví. Jeho členy jsou nejen stavební firmy, ale například také výrobci a prodejci stavebních hmot, asociace, cechy nebo developeři. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Má bohaté zkušenosti jak ze soukromého sektoru, tak ze státní a veřejné správy, kde se věnoval zejména oblasti dopravy, infrastruktury a životního prostředí. Kromě jiného pracoval na ministerstvu dopravy, ministerstvu financí a byl členem Zastupitelstva hl. města Prahy. 

Zakladatel MBARE

Působí na realitním trhu 12 let se zkušenostmi z České republiky, Polska a Německa. Na VŠE spoluzaložil s Jaroslavem Kaizrem, MRICS MBA kurz Nemovitosti a jejich oceňování. Na VŠE vede také Institut Strategického Investování FFÚ VŠE, který mimo jiné vydává žebříček realitních podílových fondů nebo kontinuální analýzu nájemního bydlení. David je členem Royal Institution of Certified Suveryors. Svoje zkušenosti David získal převážně ve společnostech Crestyl, Deloitte.

Vedoucí partner oddělení finančního poradenství, Deloitte ČR

Specializuje se na služby corporate finance zaměřené na nemovitostní transakce, oceňování nemovitostí, komerční due diligence, analýzy trhů a vyhledávání akvizičních cílů, ekonomické studie proveditelnosti nebo přípravu investičních a obchodních plánů. Miroslav je certifikovaným účetním znalcem ve Velké Británii (ACCA), publikuje články v ekonomických a odborných médiích a je častým hostem odborných konferencí a do top manažerské funkce. Specializuje se na služby corporate finance zaměřené na nemovitostní transakce, oceňování nemovitostí, komerční due diligence, analýzy trhů a vyhledávání akvizičních cílů, ekonomické studie proveditelnosti nebo přípravu investičních a obchodních plánů. Miroslav je certifikovaným účetním znalcem ve Velké Británii (ACCA), publikuje články v ekonomických a odborných médiích a je častým hostem odborných konferencí.

Partner a vedoucí týmu pronájmu maloobchodních prostor pro Českou republiku a střední a východní Evropu, Cushman & Wakefield.

V odvětví poradenství maloobchodních komerčních nemovitostí působí přes 21 let, poradensky se podílel na developmentu či pronájmu přes 40 obchodních center a na více než 1 000 transakcích na high street, v rámci České republiky a na Slovensku a také významných developerský projektech v zahraničí a zastupování nájemců v regionu CEE. Jan Kotrbáček je předsedou spolku Sdružení Nového Města pražského a také aktivním členem výboru Asociace nákupních center.

Partner advokátní kanceláře Havel & Partners

Je partnerem v největší česko-slovenské advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS. Specializuje se na veřejnou správu, správní a ústavní právo, stavební právo, legislativu, právo na informace a právo informačních technologií. Je členem Legislativní rady vlády a spoluautorem návrhu nového stavebního zákona. Jako jeden z mála právníků obdržel Českou cenu za architekturu za sepis Pražských stavebních předpisů. Publikuje a přednáší v oboru občanského a správního práva, informačních technologií a legislativy.

Předseda České komory architektů

V roce 1976 vystudoval obor architektura a urbanismus na stavební fakultě ČVUT, praktikuje architekturu od roku 1977, v současnosti vede atelier JK ARCHITEKTI. V letech 1990 – 2006 byl aktivní na různých úrovních v komunální politice, 1998 – 2002 byl pražským primátorem. Od roku 1992 autorizovaný architekt, od dubna 2019 předseda ČKA; člen správních a akademických rad, grémií, poradních sborů a komisí, aktivní v oblasti strategického a prostorového plánování Prahy, bytové i komerční výstavby, v poslední době se věnuje i krajinářskému a urbanistickému zasazení velkých dopravních staveb do území (Městský a Pražský okruh).

CEO Premium Media Group

Stojí v čele vydavatelství Premium Media Group (od srpna 2022) zaměřeného na prémiové magazíny od začátku srpna letošního roku. Jako CEO je zodpovědný za ekonomické výsledky i rozvoj společnosti, nastavení každodenních procesů i dlouhodobých strategií a cílů, rozšiřování týmu, jeho vzdělávání a motivace, budování a udržování vztahů s klíčovými obchodními partnery i dodavateli a také iniciování nových projektů. 
Štěpán Dlouhý působil před nástupem do vedení mediálního domu více než 11 let ve společnosti Stance Communications na pozicích Account Manager a Account Director a také jako tiskový mluvčí mBank CZ.