Estate Awards

ředitel Odboru podnikatelské lokalizace, CzechInvest

Studia absolvoval na ČVUT v Praze se specializací na městské inženýrství a urbanismus. Následně se z role konzultanta podílel na přípravě několika významných tuzemských i zahraničních projektů. Získané zkušenosti z praxe se v současnosti snaží využít z pozice ředitele podnikatelských nemovitostí na CzechInvestu, kde pomáhá jak investorům přicházejícím do České republiky, tak municipalitám s jejich development projekty. Speciálně se zaměřuje na brownfields a jejich nové využití.

partner advokátní kanceláře Havel & Partners

Je partnerem v největší česko-slovenské advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS. Specializuje se na veřejnou správu, správní a ústavní právo, stavební právo, legislativu, právo na informace a právo informačních technologií. Je členem Legislativní rady vlády a spoluautorem návrhu nového stavebního zákona. Jako jeden z mála právníků obdržel Českou cenu za architekturu za sepis Pražských stavebních předpisů. Publikuje a přednáší v oboru občanského a správního práva, informačních technologií a legislativy.

partner a vedoucí týmu pronájmu maloobchodních prostor pro střední a východní Evropu, Cushman & Wakefield

Jan Kotrbáček je vedoucím retailového týmu v regionu CEE. V odvětví maloobchodních komerčních nemovitostí působí přes 20 let, poradensky se podílel na developmentu či pronájmu 40 obchodních center a na 1000 transakcích na high street v Česku a na Slovensku a také na významných developerských projektech v zahraničí a zastupování nájemců v regionu.

předseda České komory architektů

V roce 1976 vystudoval obor architektura a urbanismus na stavební fakultě ČVUT, praktikuje architekturu od roku 1977, v současnosti vede atelier JK ARCHITEKTI. V letech 1990 – 2006 byl aktivní na různých úrovních v komunální politice, 1998 – 2002 byl pražským primátorem. Od roku 1992 autorizovaný architekt, od dubna 2019 předseda ČKA; člen správních a akademických rad, grémií, poradních sborů a komisí, aktivní v oblasti strategického a prostorového plánování Prahy, bytové i komerční výstavby, v poslední době se věnuje i krajinářskému a urbanistickému zasazení velkých dopravních staveb do území (Městský a Pražský okruh).

CEO Premium Design Group

Z pozice členky představenstva se Kateřina zaměřuje na řízení vztahů s klíčovými partnery, implementaci procesů a koordinaci aktivit portfolia společnosti skupiny PDG. Kateřina má přes 9 let zkušeností s řízením a vedením různých týmů lidí v oblasti interiérového designu a sklářství. Před příchodem do společnosti PDG pracovala přes 2 roky na pozici výkonné ředitelky sklárny Bomma s 250 zaměstnanci. Tomu předcházela 6,5 let působnosti ve společnosti fungující v odvětví interiérového designu, kde se vypracovala do top manažerské funkce.

vedoucí partner oddělení finančního poradenství, Deloitte ČR

Specializuje se na služby corporate finance zaměřené na nemovitostní transakce, oceňování nemovitostí, komerční due diligence, analýzy trhů a vyhledávání akvizičních cílů, ekonomické studie proveditelnosti nebo přípravu investičních a obchodních plánů. Miroslav je certifikovaným účetním znalcem ve Velké Británii (ACCA), publikuje články v ekonomických a odborných médiích a je častým hostem odborných konferencí a do top manažerské funkce.

CEO Premium Media Group

Stojí v čele vydavatelství Premium Media Group zaměřeného na prémiové magazíny od začátku srpna letošního roku. Jako nový CEO je zodpovědný za ekonomické výsledky i rozvoj společnosti, nastavení každodenních procesů i dlouhodobých strategií a cílů, rozšiřování týmu, jeho vzdělávání a motivace, budování a udržování vztahů s klíčovými obchodními partnery i dodavateli a také iniciování nových projektů. Mediální skupina Premium Media Group tvoří obsah pro náročnou cílovou skupinu. Věnuje se nemovitostem a bydlení, zdraví a kráse, zdravému životnímu stylu, sportu, gastronomii, umění, architektuře a designu.

vedoucí projekčního oddělení, Takenaka

Ve společnosti Takenaka pracuje od roku 2000, kdy bylo založeno projekční oddělení české pobočky, od roku 2019 potom na pozici vedoucího projekčního oddělení. Absolvoval fakultu architektury na ČVUT a Konzervatoř Jaroslava Ježka. V roce 2007 absolvoval studijní pobyt v Japonsku. Finalista mezinárodní architektonicko-urbanistické soutěže New KCP – Kongresové centrum Praha v roce 2017.

majitel realitní společnosti Svoboda & Williams

Prokop Svoboda se na trhu nemovitostí pohybuje od konce tisíciletí. S Američankou Marion Williams založil Svoboda & Williams v roce 2006 a od počátku se zaměřovali na segment prémiových nemovitostí a celou škálu realitních služeb. Od roku 2017 je společnost exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie’s International Real Estate a v současné době zahrnuje přes sto realitních profesionálů působících na pobočkách v Praze, Brně, Bratislavě.

zakladatel MBARE

Působí na realitním trhu 12 let se zkušenostmi z České republiky, Polska a Německa. Na VŠE spoluzaložil s Jaroslavem Kaizrem, MRICS MBA kurz Nemovitosti a jejich oceňování. Na VŠE vede také Institut Strategického Investování FFÚ VŠE, který mimo jiné vydává žebříček realitních podílových fondů nebo kontinuální analýzu nájemního bydlení. David je členem Royal Institution of Certified Suveryors. Svoje zkušenosti David získal převážně ve společnostech Crestyl, Deloitte.